خرید از سایت مونلی به منزله آگاهی و توافق کامل خریدار با شرایط و ظوابط زیر می باشد:

- درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی در کامنت ها باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد.

- استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت‌نام در سایت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکیک و الفاظ نامناسب به عنوان نام، حساب کاربر حذف خواهد شد.

- هنگام سفارش، ثبت یک شماره معتبر و قابل دسترس برای کاربران الزامی است.

-مسیولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام‌خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.

- تمامی متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای به کار گرفته شده در مونلی جزو اموال این شرکت محسوب شده و هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر صورت بدون اجازه مالک ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

- پس از ثبت سفارش امکان ویرایش سفارش توسط کاربر امکان پذیر نمی باشد، در این حالت می بایست حداکثر ظرف مدت کمتر از 30 دقیقه با پشتیبانی مونلی جهت تصحیح سفارش تماس حاصل فرمایید و توجه داشته باشید امکان عودت وجه در هیچ صورتی وجود ندارد.

- در حین ثبت سفارش اگر مبلغی از حساب شما کسر شد و ثبت سفارش نهایی نشود، به این معناست که وجه پرداختی به حساب ما منتقل نشده و ظرف مدت 24 الی 72 ساعت توسط بانک مورد نظر، وجه پرداختی به حساب شما باز می گردد.

- حداکثر 3 الی 7 روز کاری زمان آماده سازی محصولات می باشد و پس از آن در پروسه ارسال قرار میگیرد. مدت زمانی که در شیوه ارسال قید شده برای پس از زمان آماده سازی و مربوط به حمل و نقل است.

- بدلیل تولید محدود محصولات، می بایست در زمان خرید از موجودی های بروز همان زمان اطمینان حاصل فرمایید.

- هر گونه عدم رضایت از محصول ارسالی می بایست بلافاصله بعد از تحویل توسط به اطلاع پشتیبانی مونلی رسانده شود تا در مورد مشکل پیش آمده تصمیم گیری شود و در غیر اینصورت مونلی تعهدی در زمینه مرجوعی و حل مشکل نخواهد داشت.

- قیمت ها در مونلی با توجه به در نظر گرفتن کیفیت پارچه ها و دوخت، طراحی ها، هزینه های پست، بسته بندی، مالیات و عوارض و... کاملا منصفانه می باشد.

- خریداران می توانند هزینه سفارش خود را از طریق تمامی کارت های بانکی در درگاه آنلاین مونلی پرداخت و سفارش خود را ثبت کنند. پس از آن کد شناسه پیگیری برای خریدار ارسال می گردد که می توانند تمامی مراحل آماده سازی و ارسال محصول را پیگیری نمایند.

- مونلی تضمین نمی‏‌کند که توضیحات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطای انسانی باشد. هر چند که محتوا از منابع اصیل و مرجع گرداوری گردیده است.

- اگر محصول ارایه شده توسط مونلی دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه و با رعایت قوانین مندرج است.

- مونلی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام کند اما کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود و در صورتی که سفارشی ثبت شده باشد و مونلی قادر به ارسال کالا نباشد مبلغ پرداختی را به مشتری عودت می دهد.