مونلی / تعریف اصالت و کیفیت

مونلی برندی فعال در زمینه طراحی و تولید پوشاک بانوان می باشد که از ابتدای سال 2021 فعالیت بین الملی خود را آغاز نموده است و در زمانی کوتاه با ارائه طرح های منحصربفرد، استاندارد دوخت بالا، پارچه های متنوع و با کیفیت، پکیجینگ ویژه و امتیازات مطلوب دیگر توانسته است حضور موفقی در صنعت پوشاک داشته باشد و توجهات را به خود جلب نماید. تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با شناخت درست دنیای مد تعریف اصالت و کیفیت را در عمل ارائه دهیم...
ارسال کالا ارسال بسته ها در تهران توسط اسنپ باکس و شهرستان توسط تیپاکس انجام می گیرد. هزینه ارسال با توجه به شهر شما یا منطقه شما در تهران توسط سیستم محاسبه و در مرحله آخر خرید به فاکتور شما اضافه می گردد، مگر آنکه در شیوه های ارسال روش پس کرایه را انتخاب نمایید که در اینصورت هزینه در مقصد توسط شما مستقیما به پست یا پیک پرداخت خواهد شد.
خرید آسان مونلی با در نظر گرفتن پروسه ای ساده برای خرید در سایت خود امکان خریدی آسان و دسترسی به محصولات متنوع این برند را برای تمام هموطنان گرامی فراهم أورده است.
هدیه خرید علاوه بر امکان استفاده از پروموشن های سایت، با هر خرید از سایت مونلی بخشی از مبلغ خرید شما در کیف پول تان شارژ می گردد و می توانید در خریدهای بعد از این هدیه استفاده کنید.
بسته بندی ویژه تمام محصولات خریداری شده با بهترین کیفیت پکیج و بسته بندی خواهد شد. بسته بندی های مونلی دوستدار محیط زیست و مناسب برای هدیه می باشد.
ضمانت بازگشت چنانچه در حمل و نقل مشکلی برای کالا پیش آمده باشد و مشتری در هنگام دریافت محصول از کیفیت آن ناراضی باشد و پشتیبانی مونلی را بلافاصله در جریان مشکل قرار بدهد، پس از تایید کارشناس فنی مونلی حق بازگشت کالا برای مشتریان گرامی محفوظ می باشد که در اینصورت کالا تعویض خواهد شد.
پشتیبانی مونلی از انتخاب محصول تا پروسه خرید و تحویل سفارش و حتی بعد از آن مشاوران و پشتیبانان مونلی در کنار شما هستند تا تجربه ای لذت بخش از خرید را به شما عزیزان ارائه دهند.